Příběh společnosti Pizza Hut

Náš příběh se začal psát v roce 1958, kdy si bratři Frank a Dan vypůjčili od své matky 600 dolarů, aby si v americké Wichitě otevřeli malou pizzerii.

Malý podnik se postupně z Kansasu rozšířil do téměř stovky zemí a stal se největším restauračním řetězcem specializujícím se na pizzu. Ve více než 15 600 pobočkách se dnes nabízí tradiční i moderní druhy pizzy všech velikostí a chutí, stejně tak i mnoho dalšího.

My máme radost, že jsme v roce 2017 konečně otevřeli také první dvě restaurace Pizza Hut v Praze.

A co o práci v Pizza Hut říkáte vy?

Napsat o sobě můžeme cokoli. Ale mnohem důležitější je, co o nás říkají naši zaměstnanci. Nechali jsme prostor třem z nich, aby vám popsali svou pracovní cestu v Pizza Hut.

Martin Levec

Leader Pizza Hut CZ

Ahoj, jmenuji se Martin. Momentálně se věnuji jedné velmi zajímavé MISI. Název má Pizza Hut. Cílem je stát se nejoblíbenější pizzou v Čechách i na Slovensku :) Jak toho dosáhnout? Musíme být dostupní pro většinu lidí, kteří žijí v těchto dvou krásných zemích, proto máme v plánu otevřít nové restaurace v dalších městech mimo Prahu. K tomu je potřeba mít absolutně nejlepší tým lidí ;) Moje dlouholetá filozofie jak vést spokojený tým je - chovat se ke každému tak, jak bych chtěl aby se každý choval ke mně. Je to strašně jednoduché a velmi funkční. Budu velmi rád, když se i ty přidáš do našeho skvělého týmu a budeš s námi budovat tento krásný Pizza brand. Těším se na setkání s tebou. Martin.

Simča Fränkelová

General Manager Pizza Hut Vodičkova

Pro firmu Amrest, která na našem trhu provozuje několik značek, pracuji již 9 let, ale s Pizza Hutem to táhnu od jeho „zrození“ v ČR. Když jsem dostala nabídku přidat se k této značce, neváhala jsem ani minutu, protože jsem měla velkou radost, že se k nám vrací a to ve zcela nové podobě. Pizza Hut je pro mě značka plná skvělých lidí a kvalitní pizzy. Taky stabilní pracovní prostředí, kde si nikdo na nic nehraje, každý má možnost profesně růst a zároveň držíme spolu a jsme si vzájemně oporou.

Michal Bednařík

Area Coach
Pizza Hut Delivery

Ahoj, mé jméno je Michal a v Pizza Hut pracuji 2 roky, kam jsem se přesunul po 10 letech v KFC. Posledním rokem jsem zodpovědný za Pizza Hut Rozvoz. Na přelomu roku jsme otevřeli první tři pobočky PIZZA HUT ROZVOZ v ČR a to v Praze ve Vokovicích, Michli a Kobylisích.

Mé motto je: ,,Nejdůležitější je charakter”; zakládám si na férovém jednání a chování. Bude mi velkým potěšení pracovat i s Tebou.